Botulino injekcijos

Botulino toksino injekcijos skirtos veido ir kaklo raukšlių lyginimui bei veido jauninimui. Botulino toksino injekcijomis taip pat gydomas per didelis prakaitavimas, migreniniai galvos skausmai, raumenų spazmai.

Procedūra atliekama konsultacijos metu, plona adata į reikiamą vietą suleidžiant botulino toksino, kuris atpalaiduoja mimikos raumenis bei išlygina raukšles. Preparatas taip pat efektyviai užblokuoja prakaito liaukų veiklą ir sumažina prakaitavimą. Botulino toksino poveikis pasireiškia per kelias dienas ar savaitę, todėl rezultato nepajusite iš karto.

Dažniausiai lyginamos kaktos, tarpuakio raukšlės ir raukšlės apie akis. Gydant per didelį prakaitavimą, botulino toksino leidžiama į pažastis, delnus ar pėdas.

Pacientai po procedūros, po kelių valandų, gali užsiimti sau įprasta fizine veikla ar grįžti į darbą. Kartais, kai paaiškėja, kad vaisto suleista per mažai, prireikia procedūrą pakartoti po savaitės ar dviejų. Botulino toksino injekcijų poveikis trunka nuo 3 iki 12 mėnesių. Kartojant procedūras poveikis turėtų trukti vis ilgiau ir ilgiau, tačiau, nusprendus nebetaikyti šios procedūros, raumenų veikla visiškai atsistato.

Kaina

Botulino injekcija (kaina priklauso nuo suleisto preparato kiekio)
nuo 90 EUR
Botulino injekcija į pažastis prakaitavimo mažinimui
nuo 390 EUR
Botulino injekcijos į delnus prakaitavimuo mažinimui
nuo 390 EUR
Botulino injekcijos į padus prakaitavimuo mažinimui
nuo 600 EUR