Lytinių lūpų korekcija

Lytinių lūpų plastika – tai plastinė estetinė operacija, kurios tikslas yra sumažinti mažąsias, rečiau didžiąsias lytines lūpas ar klitorį. Dažniausiai tiek fizinį, tiek psichologinį diskomfortą moterims kelia padidėjusios mažosios lytinės lūpos. Kai mažųjų lytinių lūpų nedengia didžiosios, sutrinka lubrikacija ir moteris gali kęsti skausmą lytinių santykių metu. Mažųjų lytinių lūpų padidėjimas taip pat sukelia diskomfortą, dėvint aptemptus drabužius. Žinoma, nemažai rūpesčių pridaro ir psichologinis diskomfortas, kuris neišvengiamai trikdo intymų gyvenimą, taip blogindamas ir bendrąją gyvenimo kokybę.

Didžiosios lytinės lūpos gali būti koreguojamos riebalų siurbimu, riebalų persodinimu, rečiau atliekant jų mažinimą. Lytinių lūpų plastika gali būti atliekama ir kaip viena iš kompleksinės makšties jauninimo (makšties plastikos) procedūros dalių.

Įprastai gijimas tęsiasi keletą savaičių, tačiau prie kasdienės veiklos moteris grįžta per 1-5 dienas, lytinių santykių reikėtų vengti apie 1-3 savaites. Sugiję randai beveik nepastebimi.

Kaina

Lytinių lūpų plastika
1300 EUR (vietinėje nejautroje)
Riebalų persodinimas į didžiąsias lytines lūpas (bendrinė nejautra)
1700 EUR

Tikslią operacijos kainą sužinosite konsultacijos metu, kuomet chirurgas įvertins operacijos sudėtingumą.

Į operacijos kainą įskaičiuota:

Operacija
Vietinis nuskausminimas
Pooperacinė priežiūra