Veido plastinės operacijos

Su amžiumi atsirandantys pokyčiai, įgimtos anomalijos, patirtos traumos ar susirgimai gali tapti žmogaus išvaizdos disharmonijos priežastimi. Tai neigiamai veikia jo fizinę ir emocinę būklę, daro neigiamą įtaką žmogaus savivertei. Dėl to chirurgijos sritis, užsiimanti operacine estetinių arba funkcinių trūkumų audinių ar organų korekcija, tampa vis labiau populiari.

Plastinės chirurgijos klinika siūlo visą eilę estetinių ir jauninamųjų operacijų veidui: nosies korekciją, vokų ar ausų plastiką, skruostų (Bichat) riebalų pašalinimą, įvairių veido dalių korekciją, veido jauninimą riebalų ląstelėmis ir kt. Taip pat ,,Tautrimo Aštrausko klinikoje” atliekamos pažangios endoskopinės veido pakėlimo operacijos, kurių metu naudojama speciali įrangą su vaizo kamera.

Pasinaudoti plastinės chirurgijos paslaugomis gali visi, ką neramina įgimti arba įvairiomis aplinkybėmis įgyti išvaizdos defektai. Veido plastika gali pašalinti gilias raukšles ir pakelti tam tikras veido dalis, dėl to veidas atrodo mažiausiai dešimt metų jaunesnis, o ištobulinta operacijos metodika leidžia išsaugoti rezultatus ilgesnį laiką.