Skruostų riebalų šalinimas

Plastinėje chirurgijoje skruostų (Bichat) riebalų pašalinimas – ganai dažna ir nesudėtinga operacija. Pacientai skundžiasi, kad atsikračius papildomų kilogramų, šios vietos vis tiek nesulieknėja. Šie riebalai stambina ir suteikia pilnumą apatinei, išorinei veido daliai, tačiau jokios funkcijos neatlieka. Dėl šios priežasties skruostų riebalų pašalinimo operacija yra saugi ir gali būti atliekama asmenims, norintiems smulkesnės bei ovalesnės veido formos.

Operacijos metu padaromas apie centimetro ilgio pjūvis burnos gleivinėje, ties ketvirtais viršutiniais dantimis. Išlaisvinus skruostų riebalus, jie išimami per tą pačią pjūvio vietą. Gleivinė dažniausiai susiuvama tirpstančiais siūlais, kurių nereikia išimti. Taip pat vyresniame amžiuje ši operacija gali būti atliekama kartu su vidurinio veido ar endoskopiniu kaktos ir antakių pakėlimu. Tokiu atveju riebalai pasukami į skruostų sritis arba, apskritai, pašalinami.

Po operacijos nelieka randų, tinimas gali trukti apie porą savaičių, tačiau jis nėra pastebimas. Galutinis rezultatas matomas po dviejų, trijų mėnesių. Tuomet pacientai gali džiaugtis itin natūraliai atrodančiais pokyčiais: išryškėjusia žandikaulio linija ir ovalesne veido forma.

Kaina

Bichat riebalų šalinimas (vietinėje nejautroje)
1200 EUR
Bichat riebalų šalinimas (bendrinėje nejautroje)
1500 EUR

Tikslią operacijos kainą sužinosite konsultacijos metu, kuomet chirurgas įvertins operacijos sudėtingumą.

Į operacijos kainą įskaičiuota:

Operacija
Vietinis/bendrinis nuskausminimas
Pooperacinė priežiūra