Veido pakėlimas

Veido pakėlimas (angl. facelift) – tai chirurginė procedūra, skirta pašalinti ar sumažinti senėjimo sukeltus pakitimus veide ir kakle. Vidurinės veido dalies pasmukimas gali suformuoti gilias raukšles po apatiniais vokais bei tarp nosies ir viršutinės lūpos (nazolabialines), dėl to veidas atrodo pavargęs ir liūdnas. Veido riebalinio audinio smukimas ir persiskirstymas bei veido raumenų tonuso sumažėjimas pasireiškia karančio pagurklio bei žandenų atsiradimu ir kaklo raukšlėjimusi.

Veido pakėlimas skirtas minėtų požymių korekcijai, tačiau tai procedūra, kurią būtina individualiai parinkti pagal kiekvieno paciento poreikius, nes amžiniai pokyčiai kiekvieno iš mūsų veide vystosi labai skirtingai. Kartais gali būti rekomenduojama pakėlimą atlikti tik vidurinėje veido dalyje, kitais atvejais rekomenduojamas tradicinis veido pakėlimas. Neretai kartu atliekamos ir kitos procedūros veide (pvz.: vokų plastika, nosies korekcija, riebalų persodinimas, įvairių užpildų injekcijos ir kt.).

Tradicinis veido pakėlimas apima kaktos pakėlimą, vidurinės veido dalies pakėlimą, smakro ir kaklo korekciją. Operacija atliekama per pjūvius daromus ties plaukų linija kaktoje, smilkiniuose ir aplink ausis, todėl sugiję randai gana gerai maskuojami. Mūsų klinikoje veido pakėlimas atliekamas naudojant pažangią endoskopinę techniką, kuri leidžia operaciją atlikti per dar mažesnius pjūvius.

Įprastai į darbą pacientai sugrįžta po 2-4 savaičių, tačiau mėlynės visiškai išnyksta ir randai galutinai susiformuoja per maždaug pusę metų, todėl gali tekti naudoti papildomas kosmetikos priemones. Veido pakėlimo kosmetinis efektas gali trukti ne vienus metus ar dešimtmečius, tačiau tai nemaža dalimi priklauso ir nuo pacientų gyvenimo būdo.

Kaina

Endoskopinis kaktos ir antakių pakėlimas
2200 EUR
Endoskopinis vidurinės veido dalies pakėlimas
nuo 3800 EUR
Klasikinis veido ir kaklo tempimas
5500 - 6000 EUR

Tikslią operacijos kainą sužinosite konsultacijos metu, kuomet chirurgas įvertins operacijos sudėtingumą.

Į operacijos kainą įskaičiuota:

Operacija
Bendrinis nuskausminimas
Du lovadieniai mūsų klinikoje
Pooperacinė priežiūra
Maitinimas
Apranga ir šlepetės

Dažniausiai užduodami klausimai dėl veido pakėlimo

Galerija