Akių vokų operacija

Vokų plastika (blefaroplastika) skirta užkritusių vokų ar odos maišelių, kabančių po akimis, korekcijai. Ši procedūra padeda atkurti jaunatviškesnę ir energingesnę akių išvaizdą. Įvertinus paciento anatomiją, būklę ir lūkesčius plastikos chirurgas pasiūlys atlikti viršutinių, apatinių ar abiejų vokų plastiką.

Viršutiniai vokais operuojami, atliekant odos pertekliaus pašalinimą, pjūvius darant natūraliose raukšlėse, todėl pooperaciniai randai lieka praktiškai nepastebimi. Rekomenduojama ne tik pašalinti odos perteklių, bet ir sumažinti riebalinius maišelius, kurie yra apie akis. Tai atlikus oda užsiuvama ir užklijuojama specialiu pleistru.

Operuojant apatinius vokus, pjūvis atliekamas junginėje, per jį pašalinami riebaliniai maišeliai, todėl randas po operacijos visiškai nematomas. Jei apatiniuose vokuose yra ne tik riebalinių maišelių, bet ir didelis odos perteklius, pjūvį prisireikia daryti iš karto po apatinėmis blakstienomis, tuomet pašalinama ir dalis odos.

Paprastai gijimas tęsiasi porą savaičių. Bet jau po kelių dienų grįžtama prie įprasto fizinio aktyvumo. Mėlynės ir patinimas išlieka keletą savaičių, tačiau saulės akiniai puikiai tai maskuoja. Vokų plastikos kosmetinis efektas gali trukti ne vienus metus ar dešimtmečius, tačiau tai nemaža dalimi priklauso ir nuo pacientų gyvenimo būdo ir individualių organizmo savybių.

Kaina

Viršutinių vokų korekcija (vietinėje nejautroje)
1200 EUR
Viršutinių vokų korekcija (bendrinėje nejautroje)
1700 EUR
Apatinių vokų korekcija
nuo 2000 EUR

Tikslią operacijos kainą sužinosite konsultacijos metu, kuomet chirurgas įvertins operacijos sudėtingumą.

Į viršutinių vokų operacijos kainą įskaičiuota

Operacija
Vietinis nuskausminimas
Pooperacinė priežiūra
Apranga ir šlepetės

Į apatinių vokų operacijos kainą įskaičiuota:

Operacija
Vietinis/bendrinis nuskausminimas
Pooperacinė priežiūra