Krūtų didinimas

Krūtų didinimas implantais (krūtų augmentacija) yra viena dažniausiai atliekamų plastinės chirurgijos procedūrų. Krūtų formą, dydį ir išvaizdą lemia daugybė faktorių, svarbiausi iš jų – amžius, paveldėjimas, svorio pokyčiai, nėštumas, saulės poveikis, fizinis aktyvumas, įgimtos ligos. Krūtų didinimas implantais – operacija, kurios metu pasirinkto dydžio, formos ir tekstūros implantas įdedamas į chirurgo suformuotą „kišenę” krūties audinyje. Ši procedūra taip pat gali padėti atkurti krūties tūrį ar grąžinti krūčiai stangrumą prarastą po svorio mažinimo ar nėštumo, pasiekti labiau suapvalintą krūtinės formą arba pagerinti natūralią krūtų dydžio asimetriją. Moterys, nepatenkintos savo krūtų dydžiu, forma ar išvaizda, gali kreiptis į plastikos chirurgą ir pasirinkti krūtų didinimą implantais.

Kaip atliekamas krūtų didinimas implantais?

Operacijos metu pasirinkto dydžio, formos ir tekstūros implantas įdedamas į chirurgo suformuotą “kišenę” krūties audinyje. Krūtų didinimas implantais gali būti atliekamas įvairiais būdais. Kokį būdą pasirinkti, priklauso nuo pacientės pageidavimo ir plastikos chirurgo rekomendacijų konsultacijos metu. Reikėtų žinoti, kad implantą galima dėti per pjūvį pažastyje, per pjūvį po krūtimi ar pjūvį areoloje (apie spenelį). Taip pat galima pasirinkti, ar implantas bus po liauka (tarp pieno liaukos ir krūtinės raumenų), ar po raumeniu (visiškai ar iš dalies po krūtinės raumenimis, prieš kaulinę krūtinės sieną).

Krūtų didinimo procedūros rezultatas yra ilgai išliekantis, tačiau tai nesustabdo įprastų su amžiumi susijusių pokyčių krūtyje, todėl ir po operacijos gali keistis krūtų forma, odos elastingumas, apimtis.

Ką gali padaryti krūtų padidinimo operacija

  • Padidinti krūtų pilnumą ir projekciją
  • Gerinti krūtų ir klubo kontūrų pusiausvyrą
  • Padidinti savo savimonę ir pasitikėjimą savimi

Tinkamas implantas gali padidinti krūties tūrį, suteikti pageidaujamą formą, grąžinti krūčiai stangrumą. Krūtų implantai taip pat gali būti naudojami krūties rekonstrukcijai po mastektomijos ar traumos.

Ko negali padaryti krūtų padidinimo operacijos

Krūtų padidinimo operacijos nepadeda stipriai pasmukusioms krūtims. Esant ryškesniam krūtų pasmukimui reikalinga kita procedūra – krūtų pakėlimas, kad krūtys atrodytų pilnesnės ir pakeltos.

Krūtų pakėlimas dažnai gali būti atliekamas tuo pačiu metu, kaip ir padidinimas, bet gali prireikti ir atskiros operacijos. Mūsų aukščiausios kvalifikacijos plastikos chirurgai padės jums priimti šį sprendimą.

Sveikimas ir gyjimas po krūtų didinimo implantais operacijos

Įprastai į darbą pacientės sugrįžta po savaitės, fizinio aktyvumo ribojimų reikėtų laikytis apie mėnesį.

Krūtų didinimo implantais kaina

Krūtų didinimas implantais
3700 - 4000 EUR
Krūtų didinimas riebalais
4000 - 4700 EUR
Krūtų didinimas "B-lite" implantais
nuo 4800 EUR
Krūtų didinimas ir pakėlimas (kaina su krūtų implantais)
nuo 4500 EUR

Tikslią operacijos kainą sužinosite konsultacijos metu, kuomet chirurgas įvertins operacijos sudėtingumą.

Į operacijos kainą įskaičiuota:

Operacija
Bendrinis nuskauskiminimas
Naktis po operacijos mūsų klinikoje
Pooperacinė priežiūra

Dažniausiai užduodami klausimai dėl krūtų didinimo implantais

Krūtinės didnimo galerija (prieš ir po)