Apie Dr. Tautrimą Aštrauską

Grožio istorijas klinikoje kuria vieno geriausių Lietuvos plastikos chirurgų – Tautrimo Aštrausko – rankos.  35 metų patirtį plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos srityje turintis gydytojas Lietuvoje ir užsienyje vertinimas ne tik dėl itin aukštos profesinės kvalifikacijos, bet ir dėl praktikoje taikomų pažangiausių, saugumą bei rezultatų natūralumą užtikrinančių darbo metodų bei išskirtinio požiūrio į pacientą.

Tautrimas Aštrauskas

Mūsų klinikoje dirbantys aukščiausios kvalifikacijos chirurgai turi ilgalaikę patirtį atliekiant įvairias plastines operacijas. Siūlome Jums tai, kas geriausia – profesionalias konsultacijas, tikslų darbą ir ypatingą priežiūrą po operacijos. Mums svarbi pacientų gerovė ir saugumas, todėl iškilus bet kokiems klausimams klinikos personalas pasiruošęs Jums padėti. Mūsų tikslas – laimingi pacientai. Tai geriausias atliekamo darbo įvertinimas

Tautrimo Aštrausko parašas

Apie gydytoją

T. Aštrauskas 1986 m. baigė Kauno medicinos institutą (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas), toliau gilino žinias plastinės ir rekonstrukcinės mikrochirurgijos ir nudegimų srityje Kauno Medicinos Universiteto Klinikose (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos).

Per dvidešimt darbo metų Kauno Medicinos Universiteto Klinikose gydytojas Tautrimas Aštrauskas atliko daugiau nei 2 tūkstančių plastinių ir rekonstrukcinių operacijų. Kauno Medicinos universiteto klinikose chirurgas dirbo pamėgtoje srityje – krūtų atkūrimo chirurgijoje, kur sėkmingai pritaikė ne tik rekonstrukcinės, bet ir estetinės chirurgijos įgūdžius. Nuo 1992 metų visas mokslines ir kūrybines jėgas skyrė grožio chirurgijos vystymui Lietuvoje. Po ilgų sėkmės, išbandymų bei sukauptos patirties metų Panemunėje, Vičiūnų gatvėje, atidarė naują specializuotą kliniką. Daktaras taip pat konsultuoja Didžiojoje Britanijoje.

Domėjimosi sritys

Tautrimas Aštrauskas konsultuoja visais plastinės ir atkuriamosios chirurgijos klausimais, bet daugiausiai gydytoją domina atkuriamoji krūtų chirurgija, krūtų didinimo operacijos per pjūvį pažastyje. T. Aštrauskas yra įvaldęs aukščiausią šios technikos meistriškumo lygį.

Mokslinė veikla

Greta pagrindinio klinikinio darbo, gydytojas publikavo keliolika racionalizacinių pasiūlymų, daugiau nei dvidešimt mokslinių straipsnių ir pranešimų. Pagrindinė mokslinio darbo tema – krūtų atkuriamoji chirurgija.

Narystė

Gydytojas yra Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės draugijos narys, Tarptautinės plastinės, rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos susivienijimo narys (IPRAS), Europos plastinės, rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos draugijos narys (ESPRAS).

Tarptautinė patirtis

  • 1992 m. stažavosi pas prof. H. Sailer, Ciuricho Universiteto Veido-žandikaulių chirurgijos klinikoje, Šveicarijoje,
  • 1993 metais Bergeno Universiteto plastinės chirurgijos klinikoje, Norvegijoje,
  • 1994 metais pas dr. U. Kesselring ir prof. R. Meyer Plastinės chirurgijos centre Lozanoje, Šveicarijoje,
  • 1997 metais pas dr. Marchac Plastinės chirurgijos centre Paryžiuje, Prancūzijoje,
  • 1998 metais pas dr. J. Bruck Berlyno „Urban” klinikos, plastinės chirurgijos skyriuje, Vokietijoje,
  • 2001 metais pas prof. S. Asko-Seljavaara Helsinkio universitete, Suomijoje.
Daktaras Tautrimas Aštrauskas