Neurochirurginės stuburo operacijos

Stuburas – viena svarbiausių kūno dalių, atsakingų už žmogaus judėjimą ir atramą. Be stuburo žmogus negalėtų išsilaikyti vertikalioje pozicijoje, negalėtų vaikščioti, stovėti. Tai svarbiausia atramos dalis žmogaus kūne. Vis dėlto, dėl šių laikų diktuojamo gyvenimo ir darbo ritmo bei būdo dažniau atsiranda įvairūs stuburo susirgimai, kuriuos lemia sėdimas darbas, nepakankamas fizinis aktyvumas, netaisyklinga laikysena ir kt.

„Tautrimo Aštrausko klinika“ bendradarbiaudamas su klinika „AGATAS“ nuo šiol atlieka stuburo neurochirurgines operacijas.

Tarpslankstelinį diską operuoti būtina, jei vystosi kojos raumenų paralyžius – „nukarusi pėda“, atsiranda negrįžtamo nervų pažeidimo grėsmė. Kai paralyžuojamas šlapimo pūslės ar tiesiosios žarnos sfinkteris (sutrinka šlapinimasis ir tuštinimasis) operaciją reikia atlikti nedelsiant.

Operacijos tikslas – pašalinti pažeistą tarpslankstelinio disko dalį, tuo pačiu išlaisvinti suspaustą nervinę šaknelę ar jų pluoštą, atstatyti kraujotaką, sumažinti paburkimą, kas ir sukėlė klinikinius simptomus. Chirurginio gydymo metodo pasirinkimą, pjūvio dydį ir operacijos apimtį lemia paciento amžius, psichologinė būsena, kompleksija, ligos trukmė, pažeidimų dydis, specialių tyrimų duomenys bei kiti faktoriai.

Prieš operaciją tai Jums išsamiai paaiškins operuojantis chirurgas. Konsultacijos metu su juo įvertinsite visus teigiamus ir neigiamus pasirinkto gydymo aspektus.

Kaina

Mikrodiskektomija
nuo 3300 EUR
Nukleoplastika
nuo 3300 EUR
Vertebroplastika
nuo 2600 EUR
Periferinio nervo atpalaidavimo operacija
nuo 650 EUR

Tikslią operacijos kainą sužinosite konsultacijos metu, kuomet chirurgas įvertins operacijos sudėtingumą.

Į operacijos kainą įskaičiuota:

Operacija
Bendrinis nuskausminimas
Naktis po operacijos mūsų klinikoje (atviros diskektomijos atveju - dvi paros, vertebroplastikos ir tarpslankstelinio disko terapijos atveju - viena para)
Pooperacinė priežiūra
Pooperacinė neurochirurgo konsultacija
Siūlų ištraukimas po 7 - 10 dienų