Krūtų didinimas implantais

Krūtų formą, dydį ir išvaizdą lemia daugybė faktorių, svarbiausi iš jų – amžius, paveldėjimas, svorio pokyčiai, nėštumas, saulės poveikis, fizinis aktyvumas, įgimtos ligos. Krūtų didinimas implantais – operacija, kurios metu pasirinkto dydžio, formos ir tekstūros implantas įdedamas į chirurgo suformuotą „kišenę” krūties audinyje.

Krūtų didinimas implantais gali būti atliekamas įvairiais būdais. Kokį būdą pasirinkti, priklauso nuo pacientės pageidavimo ir plastikos chirurgo rekomendacijų konsultacijos metu. Reikėtų žinoti, kad implantą galima dėti per pjūvį pažastyje, per pjūvį po krūtimi ar pjūvį areoloje (apie spenelį). Taip pat galima pasirinkti, ar implantas bus po liauka (tarp pieno liaukos ir krūtinės raumenų), ar po raumeniu (visiškai ar iš dalies po krūtinės raumenimis, prieš kaulinę krūtinės sieną). Implantu galima padidinti krūties tūrį, suteikti pageidaujamą formą, grąžinti krūčiai stangrumą. Esant ryškesniam krūtų pasmukimui reikalinga kita procedūra – krūtų pakėlimas.

Šios procedūros rezultatas yra ilgai išliekantis, tačiau tai nesustabdo įprastų su amžiumi susijusių pokyčių krūtyje, todėl ir po operacijos gali keistis krūtų forma, odos elastingumas, apimtis. Įprastai į darbą pacientės sugrįžta po savaitės, fizinio aktyvumo ribojimų reikėtų laikytis apie mėnesį.

Plastinės chirurgijos klinika „Tautrimo Aštrausko klinika“ naudoja tik patikimus ir sertifikuotus krūtų implantus. Krūtų didinimo operacijos atliekamos su  „Mentor“ implantais, kurie sukurti pagal griežtus gamybos, saugumo ir patikros standartus. „Mentor“ yra ypatingai gerbiamas medicinos bendruomenėje ir yra vertinamas gydytojų dėl išskirtinio integralumo.

Mentor

Kaina

3350 - 3500 EUR

Tikslią operacijos kainą sužinosite konsultacijos metu, kuomet chirurgas įvertins operacijos sudėtingumą.

Į operacijos kainą įskaičiuota:

Operacija
Bendrinis nuskauskiminimas
Naktis po operacijos mūsų klinikoje
Pooperacinė priežiūra
Susisiekite su mumis