Evaldas Padervinskis

Evaldas Padervinskis – gydytojas otorinolaringologas.

Atsakingas ir atkaklus jaunas gydytojas, ypač liaupsinamas už atsakingumą bei mokėjimą bendrauti su pacientais ir kolegomis. E. Padervinskis yra puikus gydytojas, nuolat besitobulinantis profesinėje srityje, ir dėl to pasiekiantis aukščiausių mokslinių pasiekimų ir klinikinės praktikos įgūdžių.

Rezidentūros Kauno klinikose metais įvaldė adenoidotomijos, tonzilektomijos, septoplastikos, rinoseptoplastikos, knarkimo chirurgijos, nosies, prienosinių ančių, nosiaryklės, ryklės, gerklų piktybinių navikų ir kitų otorinolaringologinių operacijų technikas.

Su Kauno klinikų otorinolaringologais pirmasis Baltijos šalyse atliko dalies gerklų pašalinimo operaciją, naudojant lazerį. Tai buvo pirma tokios didelės apimties operacija, atlikta be išorinių pjūvių.

E. Padervinskis 2005 m. įgijo karo medicinos gydytojo-medicinos būrio vado kvalifikaciją ir atsargos vyr.leitenanto laipsnį. Gydytojas geba greitai reaguoti savo darbe ir moka dirbti komandoje.

E. Padervinskis tiki, kad tik glaudus daugiadalykis bendradarbiavimas gali užtikrinti puikius gydymo rezultatus.

Domėjimosi sritys

Galvos, kaklo ir kaukolės pamato onkologiniai susirgimai, automatinės balso analizės sistemos vertė pirminei gerklų ligų atrankai. Konsultuoja dėl galvos ir kaklo onkologinių susirgimų, nosies, gerklų ir ryklės ligų.

Tautrimo Aštrausko klinikoje konsultuoja  suaugusius ir vaikus dėl ausų, nosies, gerklės ligų. Atlieka nosies pertvaros ir nosies formos korekcines operacijas, nosies kriauklių sumažinimo, nosies vožtuvo korekcines ir kitas ausų, nosies, gerklės operacijas.

Mokslinė veikla

Mokslinių straipsnių autorius ir bendraautorius.

Narystė

Evaldas buvo aktyvus Lietuvos studentų sąjungos, LSMU Studentų atstovybės narys, 2004 m. ėjęs jos prezidento pareigas.

Tarptautinė patirtis

  • Nuo 2005 metų Evaldas kvalifikaciją kėlė tarptautinėse konferencijose ir sesijose Italijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Olandijoje;
  • stažavosi Italijos, Belgijos universitetinėse ligoninėse. 
Susisiekite su mumis