Akvilė Esmantienė

Akvilė Esmantienė – gydytoja akušerė ginekologė.

2015 m. baigė LSMUL Kauno klinikose akušerijos ginekologijos rezidentūrą.

Pagrindinė darbovietė – Respublikinės Kauno ligoninės akušerijos ir ginekologijos klinikos „Krikščioniškieji gimdymo namai“ ginekologijos skyrius.

Domėjimosi sritys

Dar rezidentūros metais pradėjo domėtis natūraliu šeimos planavimu ir galimybėmis šias žinias pritaikyti medicininėje praktikoje, todėl baigė VDU organizuotus simptoterminio metodo kursus vadovams „Vaisingumo pažinimas ir natūralus šeimos planavimas“. Vėliau žinias gilino besimokydama Kreitono metodo sistemos, kuriuos organizavo The American Academy of FertilityCare Professionals. Norėdama darbe taikyti Naprotechnologijos principus papildomai baigė Pope Paul VI Institute ir Creighton University Medical Center organizuotus mokymus ir šias žinias taiko poroms, turinčioms sunkumų vaisingumo srityje „Tautrimo Aštrausko klinikoje”.

Narystė

Gydytoja yra Lietuvos akušerių ginekologų draugijos (LAGD) narė.

Tarptautinė patirtis

Rezidentūros metais 3 mėnesius atliko praktiką Italijoje Cagliari Universitetinės ligoninės gimdymo ir ginekologijos skyriuose.
Profesinę kvalifikaciją palaiko ir kelia įvairiose Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose konferencijose ir kursuose, tame tarpe ir organizuojamuose IIRRM, AAFCP, FEMM.