Gydytojai

Specialistė - kosmetologe Augustina Rudžionienė

Augustina Rudžionienė – kosmetologė, grožio terapeutė

Domėjimosi sritys

Kosmetologė – grožio terapeutė konsultuoja ir atlieka įvairias kosmetines procedūras naudojant profesionalią kosmetiką.  Specialistė sudaro individualų odos priežiūros planą ir kvalifikuotai parenka odos priežiūros priemones. Taip pat atlieka nepageidaujamų plaukų depiliaciją cukrumi, blakstienų laminavimo procedūras.

Patirtis

2015 – 2018 m. – sveikatos mokslų profesinis bakalauras Kauno kolegija (aukštoji valstybinė mokykla), Medicinos fakultetas.
2015 – 2018  m. dalyvavo  „Maria Galland“, „PH formula“, „Babor“, „ZO SKIN HEALTH“, „Phytomer“ seminaruose.
2017 m. dalyvavo „EpilaDerm cukraus pasta“ mokymuose.
2017 m. dalyvavo „Beauty4eyes lashes master“  mokymuose.

Akvilė Esmantienė – gydytoja akušerė ginekologė.

2015 m. baigė LSMUL Kauno klinikose akušerijos ginekologijos rezidentūrą. Pagrindinė darbovietė – Respublikinės Kauno ligoninės akušerijos ir ginekologijos klinikos „Krikščioniškieji gimdymo namai“ ginekologijos skyrius.

Domėjimosi sritys

Dar rezidentūros metais pradėjo domėtis natūraliu šeimos planavimu ir galimybėmis šias žinias pritaikyti medicininėje praktikoje, todėl baigė VDU organizuotus simptoterminio metodo kursus vadovams „Vaisingumo pažinimas ir natūralus šeimos planavimas“. Vėliau žinias gilino besimokydama Kreitono metodo sistemos, kuriuos organizavo The American Academy of FertilityCare Professionals. Norėdama darbe taikyti Naprotechnologijos principus papildomai baigė Pope Paul VI Institute ir Creighton University Medical Center organizuotus mokymus ir šias žinias taiko poroms, turinčioms sunkumų vaisingumo srityje „Tautrimo Aštrausko klinikoje“.

Narystė

Gydytoja yra Lietuvos akušerių ginekologų draugijos (LAGD) narė.

Tarptautinė patirtis

Rezidentūros metais 3 mėnesius atliko praktiką Italijoje Cagliari Universitetinės ligoninės gimdymo ir ginekologijos skyriuose.
Profesinę kvalifikaciją palaiko ir kelia įvairiose Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose konferencijose ir kursuose, tame tarpe ir organizuojamuose IIRRM, AAFCP, FEMM.

 

Joana. Celešiūtė 1997 m. baigė Kauno Medicinos Akademiją (dabartinį LSMU). Atlikusi pirminę rezidentūros praktiką Jonavos centrinėje ligoninėje, tęsė mokslus akušerijos ginekologijos rezidentūroje Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose. 2002 m. įgijusi akušerio ginekologo specializaciją, dirbo Kauno klinikų filiale Onkologijos ligoninėje. Nuo 2009 m. dirba Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos Onkoginekologijos sektoriuje.

Domėjimosi sritys

Ultragarsinio tyrimo galimybės onkoginekologinių ligų diagnostikoje, gimdos kaklelio patologija, diagnostika ir gydymo galimybės.

Tautrimo Aštrausko klinikoje gydytoja atlieka bendrą ginekologinį ištyrimą, ultragarsinę diagnostiką, atlieka specifinius tyrimus, paskiria reikiamą gydymą, teikia dienos chirurgijos paslaugas.

Narystė

Gydytoja yra Lietuvos akušerių ginekologų draugijos (LAGD) narė, Onkoginekologijos draugijos narė.

Tarptautinė patirtis

Profesinę kvalifikaciją nuolat kelia įvairiose konferecijose, seminaruose ir podiplominėse studijose.

Gydytojas kraujagyslių chirurgas Arvydas Mangalenga

Pacientų konsultacijos dėl:

 1. kojų sunkumo, tinimo
 2. kojų skausmo venų išsiplėtimo vietose
 3. blauzdų odos rudavimo, sukietėjimo
 4. šlaunų, blauzdų mėlimo venų išsiplėtimo vietose
 5. trofinių opų atsiradimo blauzdose
 6. pėdos pirštų ramybės skausmų, pajuodimo, trofinių opų atsiradimo
 7. kojų skausmų fizinio krūvio metu

Atliekamos operacijos:

 1. klasikinės, atviros chirurginės venų pašalinimo operacijos.
 2. endovaskulinės lazerinės operacijos naudojant dvigubo žiedo lazerinius zondus.
 3. venų pašalinimas naudojant kriodestrukcinį metodą.
 4. smulkių, kapiliarinių venų naikinimas kriodestrukciniu, radiodažnuminiu metodu.
Gydytoja dermatovenerologė Irmunda Kazlaitienė
Akušerė - ginekologė Viktorija Ručienė

Viktorija Ručienė – gydytoja akušerė ginekologė.

30 metų patirtį turinti gydytoja, net 15 metų dirbusi Kauno klinikų filiale Onkologijos ligoninėje gydytoja onkoginekologe ir onkologe-radioterapeute. V. Ručienė 2013 metais išvyko į Švediją dirbti vyresniąja gydytoja akušere ginekologe, tačiau reguliariai grįžta konsultuoti į Lietuvą, kur pacientes priima Tautrimo Aštrausko klinikoje.

Domėjimosi sritys

Gydytoja V. Ručienė specializuojasi onkoginekologijoje, domisi gimdos kaklelio patologija, ginekologine mikroinvazyvia chirurgija, yra įvaldžiusi aukščiausio lygio ultragaso ginekologijojoje įgūdžius.

Tautrimo Aštrausko klinikoje gydytoja konsultuoja dėl ivairių ginekologinių patologijos-mėnesinių ciklo sutrikimų, ginekologinių uždegiminių ligų, gimdos kaklelio patologijos, pakitimų susijusių su klimakteriniu laikotarpiu, kontracepcijos, ginekologinės endokrinologijos, gimdos miomų, ginekologinės onkologijos. Atlieka ginekologinių ligų diagnostiką ir gydymą, ultragarsinę diagnostiką, gimdos kaklelio citologiją bei biopsiją, intrauterininių spiralių įvedimą bei išėmimą.

Narystė

Gydytojas yra Lietuvos akušerių ginekologų draugijos (LAGD) narė, Švedijos akušerių ginekologų draugijos narė.

Tarptautinė patirtis

V. Ručienė stažavosi Vokietijoje, Švedijoje. Pastarojoje – net keliose ligoninėse, kuriose gilino žinias ir praktinius įgūdžius laparoskopinėje ir histeroskopinėje chirurgijoje.

Radiologė Dalia Artmoniene

Dalia Artmonienė gydytoja radiologe dirba nuo 2007 metų. Tautrimo Aštrausko klinikoje dirba nuo 2014 metų, ir per trumpą laiką spėjo užsitarnauti kolegų, pacienčių ir jų artimųjų simpatijas dėl savo profesionalumo, rūpestingumo ir atsidavimo darbui.
Gydytoja turi daug praktikos tiriant moteris su krūtų implantais. D. Artmonienė ultragarso (UG) tyrimo metu vertina ir implantų būklę, ir krūtų parenchimą (krūtų audinius). Moterims pataria, kaip dažnai reikia tirtis savo krūtis ir kokiais būdais (kada reikalingas ultragarso (UG) tyrimas, kada mamografija, o kada – magnetinio rezonanso tomografija (MRT)).

Domėjimosi sritys

Gydytoja domisi krūtų ligų diagnostika ir šioje srityje dirba didžiausioje universitetinėje ligoninėje Lietuvoje.
Tautrimo Aštrausko klinikoje gydytoja atlieka krūtų echoskopijas, išsamiai konsultuoja ir pataria pacientėms dėl krūtų būklės, pasiruošimo krūtų operacijai ar pooperacinio laikotarpio.

Mokslinė veikla

Šiuo metu gydytoja yra LSMU ligoninės Kauno klinikų Radiologijos klinikos doktorantė. Disertacijos tema – „Vaizdinių tyrimų diagnostinė vertė krūties vėžio metastazėms pažastiniuose limfmazgiuose nustatyti”. Kelių mokslinių straipsnių autorė ir bendraautorė. Skaito paskaitas studentams, pranešimus mokslinėse konferencijose.

Narystė

 • Gydytoja dalyvauja Radiologijos klinikos bei tarpklinikiniuose pasitarimuose, Lietuvos radiologų asociacijos (LRA) bei Kauno Krašto radiologų draugijos (KKRD) organizuojamuose renginiuose.
 • Nuo 2007 m. yra Kauno Krašto Radiologų draugijos (KKRD) narė.
 • Nuo 2012 m. – Europos Radiologų draugijos (ECR) ir Europos Krūtų vaizdinės diagnostikos asociacijos (EUSOBI) narė. 

Tarptautinė patirtis

Dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose radiologijos seminaruose ir kongresuose (Ispanijoje, Italijoje, Austrijoje, Olandijoje).

Evaldas Padervinskis – gydytojas otorinolaringologas.

Atsakingas ir atkaklus jaunas gydytojas, ypač liaupsinamas už atsakingumą bei mokėjimą bendrauti su pacientais ir kolegomis. E. Padervinskis yra puikus gydytojas, nuolat besitobulinantis profesinėje srityje, ir dėl to pasiekiantis aukščiausių mokslinių pasiekimų ir klinikinės praktikos įgūdžių. Rezidentūros Kauno klinikose metais įvaldė adenoidotomijos, tonzilektomijos, septoplastikos, rinoseptoplastikos, knarkimo chirurgijos, nosies, prienosinių ančių, nosiaryklės, ryklės, gerklų piktybinių navikų ir kitų otorinolaringologinių operacijų technikas. Su Kauno klinikų otorinolaringologais pirmasis Baltijos šalyse atliko dalies gerklų pašalinimo operaciją, naudojant lazerį. Tai buvo pirma tokios didelės apimties operacija, atlikta be išorinių pjūvių.

E. Padervinskis 2005 m. įgijo karo medicinos gydytojo-medicinos būrio vado kvalifikaciją ir atsargos vyr.leitenanto laipsnį. Gydytojas geba greitai reaguoti savo darbe ir moka dirbti komandoje. E. Padervinskis tiki, kad tik glaudus daugiadalykis bendradarbiavimas gali užtikrinti puikius gydymo rezultatus.

Domėjimosi sritys

Galvos, kaklo ir kaukolės pamato onkologiniai susirgimai, automatinės balso analizės sistemos vertė pirminei gerklų ligų atrankai. Konsultuoja dėl galvos ir kaklo onkologinių susirgimų, nosies, gerklų ir ryklės ligų.

Tautrimo Aštrausko klinikoje konsultuoja  suaugusius ir vaikus dėl ausų, nosies, gerklės ligų. Atlieka nosies pertvaros ir nosies formos korekcines operacijas, nosies kriauklių sumažinimo, nosies vožtuvo korekcines ir kitas ausų, nosies, gerklės operacijas.

Mokslinė veikla

Mokslinių straipsnių autorius ir bendraautorius.

Narystė

Evaldas buvo aktyvus Lietuvos studentų sąjungos, LSMU Studentų atstovybės narys, 2004 m. ėjęs jos prezidento pareigas.

Tarptautinė patirtis

 • Nuo 2005 metų Evaldas kvalifikaciją kėlė tarptautinėse konferencijose ir sesijose Italijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Olandijoje;
 • stažavosi Italijos, Belgijos universitetinėse ligoninėse. 
Ina Kazlauskienė

Ina Kazlauskienė – anesteziologė reanimatologė.

Viena pirmųjų Tautrimo Aštrausko klinikoje pradėjusių dirbti gydytojų. Dėl savo profesionalumo ir atidumo yra gerbiama kolegų, o dėl nuoširdaus rūpesčio ir išskirtinių psichologinių savybių yra tiesiog dievinama pacientų.

Gydytojos kasdienis darbas – tai ne tik rūpestis pacientų sveikatos būkle prieš, per ir po operacijų ar kitų intervencinių procedūrų, bet nuolatinis jų saugumo ir komforto užtikrinimas.

Baigusi Kauno medicinos universitetą (dabartinį LSMU), 1985 m. įgijo gydytojos anesteziologės reanimatologės specialybę. Kauno klinikų filiale Onkologijos ligoninėje (tuometinėje Kauno onkologijos ligoninėje) gydytoja anesteziologe reanimatologe dirbo 12 metų, kur įgijo aukščiausio lygio kvalifikaciją ir didžiulę profesinę patirtį.

Mokslinė veikla

Pranešimas Lietuvos anesteziologų-reanimatologų draugijos suvažiavime, tema – „Anesteziologiniai ypatumai atliekant krūtų rekonstrukciją TRAM metodu”.

Tarptautinė patirtis

1985-1987 m. profesines žinias ir įgūdžius gilino Charkovo gydytojų tobulinimosi institute, Ukrainoje.

Daktarė Loreta Pilipaitytė

​Dr. Loreta Pilipaitytė – Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja, medicinos mokslų daktarė.

Pacientų itin vertinama ir mėgiama gydytoja, paperkanti savo švelnumu ir jautrumu, o operacinėje demonstruojanti profesionalumą ir kruopštumą.

2013 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete apgynė medicinos mokslų disertaciją „Klinikinė bakteriologinių tyrimų reikšmė nustatant potencialius nudegimo žaizdos infekcijos sukėlėjus“ ir yra LSMU Medicinos fakulteto lektorė. Daktarė yra daugybės mokslinių publikacijų autorė ir bendraautorė, nacionalinių ir tarptautinių konferencijų dalyvė. Nuo 2014 m. vadovauja LSMU ligoninės Kauno klinikų Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikoje Plastinės chirurgijos sektoriui.

Domėjimosi sritys

Krūtų rekonstrukcinė chirurgija, žaizdų chirurgija, estetinė medicina. Tautrimo Aštrausko klinikoje gydytoja konsultuoja dėl estetinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, nechirurginių veido procedūrų, plaštakos operaciju.

Narystė

Gydytoja yra Lietuvos ir Europos Žaizdų gydymo asociacijų narė, Lietuvos Žaizdų gydymo asociacijos prezidentė, Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos narė.

Tarptautinė patirtis

Stažavosi Ciuricho, Atėnų, Milano universitetinėse  ligoninėse.

Susisiekite su mumis