Bionutrilift procedūra

BIONUTRILIFT – tai unikali FILORGA estetinė veido procedūra, vienu metu apjungianti du esminius odos atjauninimo metodus – odos patempimą ir biostimuliavimą.

Siekiant visapusiškai atjauninti veido odą, į procesą reikėtų žvelgti holistiškai ir suderinti kelis metodus, atkuriančius jaunam veidui būdingus veido bruožus. Visų pirma, pasinaudojus audinių užpildų privalumais, galima užpildyti raukšles, suteikti daugiau tūrio audiniams ir skulptūriškai sumodeliuoti veido kontūrus. O kartu paskatinus odos švytėjimą ir jos gyvybingumą, jūs atrodysite kur kas jaunesni. Todėl lygiai taip pat svarbu yra pagerinti odos tekstūrą, gyvybingumą, švytėjimą, pašalinti nuovargio požymius, papilkėjimą ir kitus trūkumus.

Pristatome jums unikalią estetinės medicinos procedūrą, kuri tuo pačiu metu pagerina odos kokybę, švytėjimą, drėkinimą ir akimirksniu patempia veido odą, sumažindama raukšlių gylį – BIONUTRILIFT. Tai daugialypė procedūra, subtiliai ir itin natūraliai pagerinanti išvaizdą, nepakeičiant žmogui būdingų veido bruožų.

Kokį poveikį suteikia ši procedūra?

Procedūros dėka atkuriama visapusiškai jaunesnė išvaizda:
• Iškart patempiama veido oda
• Sumažėja paviršinių raukšlių gylis
• Sumažėja nosies-lūpų raukšlės gylis
• Atkuriami veido kontūrai, veido bruožų išraiškingumas
• Oda sudrėkinama, tampa elastingesnė ir putlesnė
• Gerėja odos tekstūra, atkuriamas jos gyvybingumas, skaistumas ir švytėjimas
• Išlaikomas kiekvieno žmogaus veido bruožų unikalumas

Kam skirta ši veido procedūra?

Procedūrą galima atlikti tiek odos senėjimo prevencijos tikslais, tiek aktyviai senėjimo ženklų korekcijai.

Kokie preparatai naudojami procedūrai?

Procedūrai atlikti naudojami du Laboratoires FILORGA preparatai – ART FILLER audinių užpildas ir NCTF 135HA mezoterapijos kokteilis. ART FILLER sumažina paviršiaus raukšlių gylį ir akimirksniu patempia, kilsteli odą. NCTF 135HA praturtina odą jai būtinais elementais – amino rūgštimis, vitaminais, nukleorūgščių bazėmis, kofermentais, mineralais, antioksidantais ir hialurono rūgštimi. Šie komponentai skatina svarbių odos struktūrą atstatančių baltymų – kolageno ir elastino – sintezę. Stimuliuojamos visos gyvybinės odos funkcijos.

Kaip atliekama Bionutrilift procedūra?

Procedūros metu oda minimaliai pažeidžiama – kiekvienoje veido pusėje padaroma vos po vieną arba dvi adatos dydžio mikro skylutes. Pirmasis dūris atliekamas aukščiausiame skruostikaulio taške ir į tą vietą yra įvedama kaniulė – tai plona ir ilga adata, kuri itin plastiškai slankioja poodyje ir sumažina kraujosruvų susidarymo tikimybę.

Įvedus kaniulę, gydytojas injekuoja ART FILLER hialurono rūgšties užpildą, sukurdamas iš vieno taško išeinantį vėduoklės formos tinklą. Šis tinklas yra orientuotas į nosies-lūpų raukšlę ir veikia it pagrindas, kuris tuojau pat kilsteli, patempia odą ir sumažina raukšlių gylį. Naudojant tą patį durio tašką, į tarpus tarp hialurono rūgšties užpildo yra injekuojamas odos kokybę gerinantis mezoterapijos kokteilis NCTF135HA su 53 veikliosiomis medžiagomis ir hialurono rūgštimi.

Jei reikalinga stipresnė korekcija, tokiu pačiu principu padaromas antrasis dūris ir apatinio žandikaulio kampo srityje. Sukuriamas odą patempiantis vėduoklinis tinklas, orientuotas į nosies-lūpų raukšlę bei lūpų-smakro raukšlę.

Kiek laiko trunka procedūra ir koks yra poprocedūrinis laikotarpis?
Procedūra atliekama greitai – per maždaug 20 minučių atjauninamas visas veidas. Kadangi kiekvienoje veido pusėje padaromi vos vienas arba du dūriai, oda pažeidžiama minimaliai, kraujosruvų tikimybė labai maža. Tai pietų pertraukos procedūra, po kurios iš karto galėsite grįžtį į aktyvų socialinį bei profesinį gyvenimą.

Kiek procedūrų reikia pasiekti rezultatui?

Oda patempiama ir raukšlių gylis sumažėja akimirksniu, o iškart po procedūros odoje inicijuojami ją regeneruojantys procesai: ilgainiui gerėja jos tekstūra bei kokybė, oda tampa stangresnė ir švytinti. Optimaliems rezultatams pasiekti, po 3 mėnesių reikia atlikti pakartotinę procedūrą.

Kiek laiko matomas rezultatas?

BIONUTRILIFT procedūros rezultatais galėsite džiaugtis apie 1 – 1.5 metų.

Tikslią procedūros kainą sužinosite konsultacijos metu.