Vokų plastika, vokų korekcija, vokų pakėlimas
Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
Daktaras Tautrimas Aštrauskas liepos 13 d., 14 d., 15 d. konsultuos Londone. Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731. Daktaras Tautrimas Aštrauskas rugsėjo 21 d., 22 d. konsultuos Londone, 23 d. - Piterbore.  Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731.

Paslaugos įkainiai

Pavyzdžių galerija
 


Vokų plastika - vokų korekcija - vokų pakėlimas

 
Vokų plastika (blefaroplastika) skirta užkritusių vokų ar odos maišelių, kabančių po akimis, korekcijai. Ši procedūra padeda atkurti jaunatviškesnę ir energingesnę akių išvaizdą.
 
Įvertinus paciento anatomiją, būklę ir lūkesčius plastikos chirurgas pasiūlys atlikti viršutinių, apatinių ar abiejų vokų plastiką.
 

Operacija

 
Operacija dažniausiai atliekama nuskausminus vietiškai, bet galima operuoti ir taikant bendrinę nejautrą.
Viršutiniai vokais operuojami, atliekant odos pertekliaus pašalinimą, pjūvius darant natūraliose raukšlėse, todėl pooperaciniai randai lieka praktiškai nepastebimi. Rekomenduojama ne tik pašalinti odos perteklių, bet ir sumažinti riebalinius maišelius, kurie yra apie akis. Tai atlikus oda užsiuvama ir užklijuojama specialiu pleistru.
 
Operuojant apatinius vokus, pjūvis atliekamas junginėje, per jį pašalinami riebaliniai maišeliai, todėl randas po operacijos visiškai nematomas. Jei apatiniuose vokuose yra ne tik riebalinių maišelių, bet ir didelis odos perteklius, pjūvį prisireikia daryti iš karto po apatinėmis blakstienomis, tuomet pašalinama ir dalis odos.
 
 

Viršutinių vokų plastika


Apatinių vokų plastika


         
  Viršutinių vokų plastika   Apatinių vokų korekcija  
         
  Riebalinių maišelių ir pjūvio schema   Riebalinių maišelių schema  

Operacinė rizika
 
Kaip ir kiekviena intervencija, vokų plastika gali turėti nepageidaujamą poveikį, tai reakcija į anesteziją, pooperacinis skausmas, akių sudirginimas, veržimas, užsitęsęs kraujavimas, žaizdos kraštų išsiskyrimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija. Kitas galimas komplikacijas ar nepageidaujamas reakcijas reikėtų aptarti su plastikos chirurgu per konsultaciją.
 
Pooperacinis laikotarpis
 
Paprastai gijimas tęsiasi porą savaičių. Bet jau po kelių dienų grįžtama prie įprasto fizinio aktyvumo. Mėlynės ir patinimas išlieka keletą savaičių, tačiau saulės akiniai puikiai tai maskuoja.
 
Vokų plastikos kosmetinis efektas gali trukti ne vienus metus ar dešimtmečius, tačiau tai nemaža dalimi priklauso ir nuo pacientų gyvenimo būdo ir individualių organizmo savybių.
 
Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti