Rosita Aniulienė | Tautrimo Aštrausko klinika
Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
* Gyd. Tautrimas Aštrauskas Londone - vasario 9, 10, 11 dienomis. Registruokites konsultacijoms ir injekcijoms! * Sausio 27, 28 dienomis gyd. Tautrimas Aštrauskas konsultuoja Vilniuje - "Vitkus Clinic", registruokitės konsultacijoms ir injekcijoms! * Klinikoje jau konsultuoja gydytojas urologas ir gydytoja ginekologė! *
Rosita Aniulienė
 

Rosita Aniulienė

 
Gydytoja akušerė ginekologė
 
 
 
 
 
Biografija

Prof. R. Aniulienė 1990 m. baigė Kauno medicinos akademiją (dabar - Lietuvos sveikatos mokslų universitetas). 1993 m. atliko rezidentūrą ir įgijo akušerės-ginekologės kvalifikaciją. 1999 m. apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją. Nuo 2008 m. KMU (dabar LSMU) docentė. Nuo 2014 m. KMU (dabar LSMU) profesorė. Gydytojos pagrindinės domėjimosi sritys – uroginekologija, reprodukcinė sveikata ir operacinė ginekologija.
 
Narystė
 
Prof. R. Aniulienė - Lietuvos uroginekologijos draugijos prezidentė, Europos uroginekologijos draugijos narė, Lietuvos seksualinės medicinos draugijos narė.
 
Mokslinė veikla
 
Prof. R. Aniulienė - ne tik aukščiausios kvalifikcijos praktikuojanti specialistė, bet ir aktyvi akademikė, parengusi ne vieną straipsnį, rengianti mokomąsias metodines priemones, vadovėlius, savo žinias perduodanti studentams ir rezidentams. 
 
R. Aniulienės publikacijų sąrašą galite rasti čia.
 
Laisvalaikis
 
Gydytojos pomėgiai - istorinių knygų skaitymas, kelionės, važinėjimas dviračiu.
 
Stažuotės
 
  • 1999 metais Christian Albrecht universitetas, tema – laparoskopija ginekologijoje, Vokietija
  • 1999 metais Ženevos universitetas ir universiteto ligoninė, tema – reprodukcinė sveikata ir biologija, operacinė ginekologija, Ženeva
  • 2002 metais Stokholmo Goro ligoninė, tema – uroginekologija, Švedija
  • 2005 ir 2009 metais Universitetinė ligoninė Hotel Dieu, tema – operacinė ginekologija, uroginekologija, Lyonas
Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti