Riebalų nusiurbimas | Tautrimo Aštrausko klinika
Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
Daktaras Tautrimas Aštrauskas liepos 13 d., 14 d., 15 d. konsultuos Londone. Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731. Daktaras Tautrimas Aštrauskas rugsėjo 21 d., 22 d. konsultuos Londone, 23 d. - Piterbore.  Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731.

Riebalų nusiurbimas

 
Riebalų nusiurbimas (liposukcija) skirtas pašalinti riebalų perteklių nuo įvairių kūno vietų (smakro, skruostų, kaklo, žastų, krūtinės, pilvo, sėdmenų, šlaunų, kelių, blauzdų, kulkšnių). Ši procedūra gali būti ir riebalų persodinimo dalis, kuomet paciento riebalai, naudojant specialią technologiją, nusiurbiami iš vienos vietos, apdorojami ir suleidžiami į kitą vietą.
 

Riebalų nusiurbimo operacija

 
Riebalų siurbimas atliekamas specialia kiurete, prijungta prie vakuumo aparato. Kiuretė įvedama į poodį per nedidelius pjūvelius odoje. Prieš siurbimą audiniai įprastai infiltruojami tirpalu su anestetikais ir kraujagysles sutraukiančiais vaistais – tai sumažina pooperacinį skausmą ir kraujavimo tikimybę procedūros metu. Švytuokliniais judesiais chirurgas tolygiai nusiurbia reikiamą riebalų kiekį iš norimos kūno vietos, ištraukia kiuretę ir užsiuva pjūvelius odoje.
 
Riebalų siurbimas
         
  Riebalų nusiurbimas   Riebalų nusiurbimas  
         
  Dažniausiai siurbiamos zonos   Riebalų siurbimo kiuretė paodyje  
 

Riebalų nusiurbimo operacinė rizika

 
Kaip ir kiekviena intervencija, riebalų siurbimas gali turėti nepageidaujamą poveikį, tai reakcija į anesteziją, skausmas, deginimo jausmas, pjūvelių sekrecija, odos pertekliaus atsiradimas, infekcija. Kitas galimas komplikacija ar nepageidaujamas reakcijas reikėtų aptarti su plastikos chirurgu per konsultaciją.
 

Riebalų nusiurbimo pooperacinis laikotarpis

 
Įprastai į darbą pacientai sugrįžta po 1-2 savaičių, fizinio aktyvumo ribojimų reikėtų laikytis apie 2-4 savaites.
 
Riebalų siurbimo kosmetinis efektas ilgalaikis, tačiau kiek jis truks konkrečiu atveju, nemaža dalimi priklauso nuo pacientų gyvenimo būdo, mitybos, fizinio aktyvumo.
 
Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti