Makšties plastika | Tautrimo Aštrausko klinika
Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
Daktaras Tautrimas Aštrauskas liepos 13 d., 14 d., 15 d. konsultuos Londone. Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731. Daktaras Tautrimas Aštrauskas rugsėjo 21 d., 22 d. konsultuos Londone, 23 d. - Piterbore.  Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731.

 

Makšties plastikaMakšties plastika – tai plastinė makšties operacija, kurios tikslas yra susiaurinti ir atjauninti makšties ir dubens dugno (tarpvietės) audinius bei padėti susigrąžinti prarastą seksualinio gyvenimo džiaugsmą. Tokios procedūros dažniausiai prireikia moterims, kurios dėl gimdymų, traumų, įgimtų patologijų ar onkologinių susirgimų praranda makšties audinių elastingumą ir tonusą. Tai gali nulemti ne tik pačios moters, bet ir jos partnerio seksualinio gyvenimo kokybę.

 

 
Operacija
 
Operacija dažniausiai atliekama bendrinėje nejautroje. Pjūviai daromi makšties gleivinėje. Operacijos metu pagal pasirinktą metodiką chirurgas susiaurina makšties sienelę, sutvirtina tarpvietės raumenis, pašalina dalį makšties gleivinės. Kai kuriais atvejais gali būti šalinama ir dalis makšties. Esant reikalui, tarpvietės ir makšties sienelės sutvirtinimui naudojami specialūs tinkleliai. Galiausiai tirpstančiais siūlais susiuvami makšties gleivinės pjūviai. Pacientei pageidaujant tos pačios operacijos metu gali būti atliekama ir lytinių lūpų plastika ar didžiųjų lytinių lūpų jauninimas riebalų injekcijomis.
 
Operacijos rizika
 
Kaip ir kiekviena intervencija, makšties plastika gali turėti nepageidaujamą poveikį. Tai reakcija į anesteziją, pooperacinis skausmas, veržimas, užsitęsęs kraujavimas, infekcija, randų skausmingumas, nors ir nedažnai, galimi ir makšties bei tarpvietės audinių jautrumo pokyčiai, užsitęsęs skausmas, skausmingi lytiniai santykiai. Kitas galimas komplikacijas ar nepageidaujamas reakcijas reikėtų aptarti su plastikos chirurgu ar ginekologu per konsultaciją.
 
Pooperacinis laikotarpis
 
Įprastai gijimas tęsiasi keletą savaičių ar mėnesių, lytinių santykių reikėtų vengti 4-6 savaites. Dar apie 1-2 mėnesius reikėtų riboti fizinį aktyvumą.
Po makšties plastikos gimdyti natūraliais takais nerekomenduojama, todėl jei moteris planuoja ateityje susilaukti vaikų, jai siūloma cezario operacija.
Makšties plastikos efektas ilgalaikis, tačiau audinių tonusas ir elastingumas bėgant metams keičiasi, todėl gali keistis ir makšties dydis bei forma.

Paslaugų įkainiai
Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti