Lytinių lūpų plastika | Tautrimo Aštrausko klinika
Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
Daktaras Tautrimas Aštrauskas liepos 13 d., 14 d., 15 d. konsultuos Londone. Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731. Daktaras Tautrimas Aštrauskas rugsėjo 21 d., 22 d. konsultuos Londone, 23 d. - Piterbore.  Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731.

 

Lytinių lūpų plastikaLytinių lūpų plastika – tai plastinė estetinė operacija, kurios tikslas yra sumažinti mažąsias, rečiau didžiąsias lytines lūpas ar klitorį. Dažniausiai tiek fizinį, tiek psichologinį diskomfortą moterims kelia padidėjusios mažosios lytinės lūpos. Kai mažųjų lytinių lūpų nedengia didžiosios, sutrinka lubrikacija ir moteris gali kęsti skausmą lytinių santykių metu. Mažųjų lytinių lūpų padidėjimas taip pat sukelia diskomfortą, dėvint aptemptus drabužius. Žinoma, nemažai rūpesčių pridaro ir psichologinis diskomfortas, kuris neišvengiamai trikdo intymų gyvenimą, taip blogindamas ir bendrąją gyvenimo kokybę.

 

 
Operacija
 
Operacija dažniausiai atliekama vietinėje nejautroje. Į mažąsias lytines lūpas suleidžiama fiziologinio tirpalo su vietiniais anestetikais (nuskausminančiais vaistais), pažymimas audinių perteklius, kuris nukerpamas taip, kad didžiosios lytinės lūpos dengtų mažąsias. Žaizda kruopščiai susiuvama tirpiu siūlu.
Didžiosios lytinės lūpos gali būti koreguojamos riebalų siurbimu, riebalų persodinimu, rečiau atliekant jų mažinimą.
Lytinių lūpų plastika gali būti atliekama ir kaip viena iš kompleksinės makšties jauninimo (makšties plastikos) procedūros dalių.
 
Operacijos rizika
 
Kaip ir kiekviena intervencija, lytinių lūpų plastika gali turėti nepageidaujamą poveikį. Tai reakcija į anesteziją, pooperacinis skausmas, užsitęsęs kraujavimas, infekcija, randų skausmingumas, nors ir nedažnai, galimi ir lytinių lūpų jautrumo pokyčiai, užsitęsęs skausmas, skausmingi lytiniai santykiai. Kitas galimas komplikacijas ar nepageidaujamas reakcijas reikėtų aptarti su plastikos chirurgu ar ginekologu per konsultaciją.
 
Pooperacinis laikotarpis
 
Įprastai gijimas tęsiasi keletą savaičių, tačiau prie kasdienės veiklos moteris grįžta per 1-5 dienas, lytinių santykių reikėtų vengti apie 1-3 savaites. Sugiję randai beveik nepastebimi.

Paslaugų įkainiai
Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti