Krūtų pakėlimas | Tautrimo Aštrausko klinika
Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
Daktaras Tautrimas Aštrauskas liepos 13 d., 14 d., 15 d. konsultuos Londone. Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731. Daktaras Tautrimas Aštrauskas rugsėjo 21 d., 22 d. konsultuos Londone, 23 d. - Piterbore.  Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731.

Krūtų pakėlimas

 
Krūtų pakėlimas iš esmės skiriasi nuo krūtų didinimo, šios procedūros tikslas – pakeisti krūties formą, o ne padidinti tūrį, tačiau kartais krūtų pakėlimas atliekamas kartu su didinimu. Kartu atliekant ir krūtų pakėlimą, ir didinimą, neretai galima pasiekti itin gerų kosmetinių rezultatų. Krūtų pakėlimo metu krūtis ne tik pakeliama, bet tuo pat metu pakeičiama ir jos forma, pašalinamas odos perteklius, pasikeičia spenelio ir areolos vieta. Krūtų pakėlimo metu, pacientei pageidaujant,  galima sumažinti areolos dydį.
 
Operacija
 
Dažniausiai krūtų pakėlimas daromas, atliekant inkaro formos pjūvį. Pjūvis pradedamas po krūtimi, natūralioje raukšlėje, ir pratęsiamas vertikaliai į viršų, priklausomai nuo aptartos pakėlimo apimties ir norimo pašalinti odos ploto. Spenelis su areola pakeliamas aukštyn, krūties minkštieji audiniai ir oda susiuvami taip, kad krūtų tūris išliktų nepakitęs. Jei krūtų pasmukimas yra neryškus, galima atlikti mažesnį ovalo formos pjūvį aplink areolą, tuo atveju būsimą randelį maskuos labiau pigmentuoti areolos kraštai.
 
Krūtų pakėlimo būdai
         
Krūtų pakėlimo būdas   Krūtų pakėlimo būdas   Krūtų pakėlimo būdas
         
"Inkaro" schema   Ovalus   Vertikalus

Krūtų pakėlimas "inkaro" schema
         
  Krūtų pakėlimas   Krūtų pakėlimas  
         
  Išdaliniai audiniai   Susiūti audiniai  

Operacinė rizika
 
Kaip ir kiekviena intervencija, krūtų pakėlimas gali turėti nepageidaujamą poveikį, tai reakcija į anesteziją, laikinas patinimas, paburkimas, diskomfortas, spenelio jautrumo sumažėjimas ar išnykimas. Rečiau pasitaiko užsitęsęs kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija. Kitas galimas komplikacija ar nepageidaujamas reakcijas reikėtų aptarti su plastikos chirurgu per konsultaciją.
 
Pooperacinis laikotarpis
 
Įprastai į darbą pacientės sugrįžta po savaitės, fizinio aktyvumo ribojimų reikėtų laikytis apie mėnesį.
 
Kosmetinis efektas po krūtų pakėlimo išlieka ilgai, tačiau amžius, nėštumai, svorio kitimai, gyvenimo būdas ir kiti veiksniai daro įtaką krūtų išvaizdai, todėl krūtys gali ir vėl pasmukti.
 
Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti