Krūtų mažinimas | Tautrimo Aštrausko klinika
Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
Daktaras Tautrimas Aštrauskas liepos 13 d., 14 d., 15 d. konsultuos Londone. Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731. Daktaras Tautrimas Aštrauskas rugsėjo 21 d., 22 d. konsultuos Londone, 23 d. - Piterbore.  Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731.

Krūtų mažinimas

 
Krūtų mažinimas (krūtų redukcija) skirtas moterims, kurios dėl didelių krūtų kenčia nugaros ir pečių juostos skausmus, riboja fizinį aktyvumą, jaučia psichologinį ir emocinį diskomfortą. Šios procedūros tikslas – pašalinti riebalinio ir liaukinio audinio, bei odos perteklių ir pakeisti krūties formą taip, kad ji labiau atitiktų kūno proporcijas, be to krūtų redukcijos metu kartu atliekamas ir krūtų pakėlimas, todėl pasikeičia spenelio ir areolos vieta. Krūtų redukcijos metu, pacientei pageidaujant,  galima sumažinti areolos dydį.
 
Operacija
 
Pasiūlyta gana daug įvairių metodikų, kaip atlikti krūtų mažinimą, tačiau, bene dažniausiai, krūtų redukcija daroma, atliekant, taip vadinamą, “rakto skylutės” pjūvį. Priklausomai nuo krūtų dydžio, spenelio pasmukimo ir įvairių rizikos veiksnių, kuriuos chirurgas aptaria su paciente, nusprendžiama, ar spenelio ir areolos kompleksas bus pakeltas paliekant savą inervaciją ir kraujotaką, ar į naują vietą persodintas kaip laisvas transplantatas. Pacientė privalo žinoti, kad nepriklausomai nuo pasirinktos krūtų redukcijos metodikos ant krūties liks vienokie ar kitokie pooperaciniai randai, kurie, tinkamai atlikus operaciją ir išvengus komplikacijų, turėtų būti nesunkiai paslepiami po liemenėle ar maudymosi kostiumu.
 
Krūtų mažinimo būdai
         
Krūtų mažinimo būdas   Krūtų mažinimo būdas   Krūtų mažinimo būdas
         
"Inkaro" schema   Ovalus   Vertikalus

Krūtų mažinimas "inkaro" schema
         
  Krūtų mažinimas   Krūtų mažinimas  
         
  Išdaliniai audiniai   Susiūti audiniai  

Operacinė rizika
 
Kaip ir kiekviena intervencija, krūtų redukcija gali turėti nepageidaujamą poveikį, tai reakcija į anesteziją, laikinas patinimas, paburkimas, diskomfortas, spenelio jautrumo sumažėjimas ar išnykimas (jei spenelis persodinamas kaip laisvas transplantatas, jis visada lieka be inervacijos). Rečiau pasitaiko užsitęsęs kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija. Kitas galimas komplikacija ar nepageidaujamas reakcijas reikėtų aptarti su plastikos chirurgu per konsultaciją.
 
Pooperacinis laikotarpis
 
Po procedūros pacientei gali būti rekomenduota kelias savaites nešioti specialią liemenėlę. Įprastai į darbą pacientės sugrįžta po 10-14 d., sunkesnio fizinio krūvio reikėtų vengti bent keletą savaičių. Galutinis kosmetinis rezultatas bus matomas ne anksčiau kaip po keleto mėnesių.
 
Kosmetinis efektas po krūtų mažinimo išlieka ilgai, tačiau amžius, nėštumai, svorio kitimai, gyvenimo būdas ir kiti veiksniai daro įtaką krūtų išvaizdai, todėl krūtys gali ir vėl papilnėti ar pasmukti.
 
Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti