Klaidinantis raukšlių sukeliamas įspūdis | Tautrimo Aštrausko klinika
Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
Daktaras Tautrimas Aštrauskas liepos 13 d., 14 d., 15 d. konsultuos Londone. Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731. Daktaras Tautrimas Aštrauskas rugsėjo 21 d., 22 d. konsultuos Londone, 23 d. - Piterbore.  Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731.

Iškoti

Klaidinantis raukšlių sukeliamas įspūdis

2013-09-07
Iki šiol atrodyti senai nebuvo labai blogai, tačiau naujas tyrimas nustatė, kad žmones, turinčius daugiau veido raukšlių, sunkiau suprasti ir įžvelgti jų emocijas. PennState universiteto mokslininkai tyrimo dalyvių paprašė įvertinti 64 skirtingų veidų fotografijas ir pasakyti, kokią emociją tas žmogus vaizdavo. Veidus, kuriuose buvo nufotografuoti vyresni žmonės, respondentai vertino kaip liūdnesnius ir piktesniusnepaisant to, kad kiekvienas veidas fotografijose rodė neutralias emocijas, teigia LiveScience .
PennState universiteto Socialinės psichologijos daktaras Carlos Garrido teigė, kad dėl raukšlių aplink lūpas ir kaktą žmonės ima atrodyti susiraukę ar nusiminę. Tačiau autoriai sako, kad reikia daugiau mokslinių tyrimų norint  galutinai pagrįsti jų nustatytus rezultatus. Jie mano, jog minėtieji rezultatai yra būtent tokie dėl stereotipų apie vyresnių žmonių emocinę būklę.
Tai ne pirmas tyrimas, nagrinėjantis veido raukšlių įtaką emocijų suvokimui. Ankstesnis tyrimas, atliktas Humboldt universitete, Berlyne, nustatė, kad jauniems žmonėms buvo sunkiau suprasti vyresnio amžiaus žmonių emocijas iš jų fizionomijos nei jaunesnių.
Šie tyrimai rodo, kad žmonės, kurie konsultuojasi su plastikos chirurgais dėl botulino injekcijos, taip elgiasi ne dėl tuštybės. Yra realių problemų , susijusių su ankstyvo senėjimo požymiais . Mokslininkai pažymėjo, kad dėl šios priežasties vyresnio amžiaus žmonėms klaidingai gali būti diagnozuota depresija.
Laimei, yra daug gydymo būdų, galinčių pašalinti veido ir kaklo raukšles. Nors injekuojant užpildus gali padėti atsikratyti gilesnių raukšlių aplink akis, lūpas bei kaktą. 


Atgal
Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti