Kaktos ir antakių pakėlimas | Tautrimo Aštrausko klinika
Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
Daktaras Tautrimas Aštrauskas liepos 13 d., 14 d., 15 d. konsultuos Londone. Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731. Daktaras Tautrimas Aštrauskas rugsėjo 21 d., 22 d. konsultuos Londone, 23 d. - Piterbore.  Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731.

Kaktos ir antakių pakėlimas

 
Kaktos ir antakių pakėlimas gali būti atliekamas kaip viso veido pakėlimo dalis arba kaip atskira procedūra, kurios metu išlyginamos kaktos raukšlės, pakeliami antakiai ir koreguojama jų forma.
 
Operacija
 
Operacija atliekama per pjūvius daromus ties plaukų linija kaktoje, todėl randai gana gerai maskuojami. Šioje klinikoje kaktos ir antakių pakėlimas atliekamas naudojant pažangią endoskopinę techniką, kuri leidžia operaciją atlikti per dar mažesnius pjūvius. Operacijos esmė – ne tik patempti odą ir išlyginti raukšles, bet kartu atlikti veido poodinio sluoksnio bei raumenyno pakėlimą. Kartu su šia operacija neretai atliekamos ir kitos procedūros veide, tai: vokų plastika, įvairių užpildų injekcijos, nosies korekcija ir kitos.
 
Operacinė rizika
 
Kaip ir kiekviena intervencija, kaktos ir antakių pakėlimas gali turėti nepageidaujamą poveikį, tai reakcija į anesteziją, pooperacinis skausmas, veido tinimas, veržimas, audinių skysčių ar kraujo kaupimasis, akių sudirginimas. Rečiau pasitaiko užsitęsęs kraujavimas, žaizdos kraštų išsiskyrimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija. Kitas galimas komplikacijas ar nepageidaujamas reakcijas reikėtų aptarti su plastikos chirurgu per konsultaciją.
 
Pooperacinis laikotarpis
 
Įprastai į darbą pacientai sugrįžta jau po savaitės, tačiau mėlynės visiškai išnyksta ir randai galutinai susiformuoja per maždaug pusę metų.
 
Kaktos ir antakių pakėlimo kosmetinis efektas gali trukti ne vienus metus ar dešimtmečius, tačiau tai nemaža dalimi priklauso ir nuo pacientų gyvenimo būdo.
 
Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti