Kada tinkamiausias laikas operuotis? | Tautrimo Aštrausko klinika
Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
Daktaras Tautrimas Aštrauskas liepos 13 d., 14 d., 15 d. konsultuos Londone. Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731. Daktaras Tautrimas Aštrauskas rugsėjo 21 d., 22 d. konsultuos Londone, 23 d. - Piterbore.  Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731.

Iškoti

Kada tinkamiausias laikas operuotis?

2013-09-15
Galvojate apie plastinę operaciją, bet nežinote, kada geriausias laikas operuotis? Rudens ir žiemos sezonai laikomi vieni tinkamiausių – būtent šiais mėnesiais plastinės chirurgijos klinikas užplūsta daugiausiai klientų. Tokį pacientų pasirinkimą pagrindžia šie argumentai:

1 . Lengvesnis gijimas
Daugelis žmonių atidėlioja tokias procedūras kaip riebalų siurbimas, nes šios procedūros reikalauja ilgo reabilitacinio laikotarpio. Kita vertus, gijimas po chirurginių procedūrų, atliktų šaltuoju metų laiku, gali būti visai malonus – galėsite sveikti savo jaukiuose namuose, o žiemos ir rudens sezonų apranga bei aksesuarai (tokie kaip šalikas, kepurė) padės paslėpti randus bei leis patogiai, nevaržomai judėti.

2 . Puiki priežastis pabūti namie 
Ar Jūs pažįstate daug žmonių, kurie gali skirti savo laisvą laiką ramiam vaikščiojimui po miestą ar atsipalaidavimui namuose? Jei daug dirbate ir patiriate stresą, gijimas po plastinės chirurgijos operacijų gali būti puiki priežastis pailsėti nuo pernelyg didelio krūvio. Be to, gijimas namuose yra malonus procesas, o artimųjų dėmesys bei rūpestis jį tik palengvins.

3 . Grožio ir priežiūros dovana
Daugeliui žiemos atostogos yra geriausias snieguotojo metų sezono laikas. Vis dažniau kalėdinių dovanų sąraše atsiranda čekis odos puoselėjimo procedūroms ar plastinės chirurgijos operacijoms. Net jei tokios dovanos ir negavote – nėra priežasties, kodėl negalėtumėte leisti sau pasilepinti. Gi Kalėdos! Be to, minėtosios dovanos Jums padėtų atsipalaiduoti ir atsikratyti to streso, kurį patyrėte ruošdama kalėdines dovanas. 

Atgal
Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti