Injekuojami užpildai | Tautrimo Aštrausko klinika
Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
Daktaras Tautrimas Aštrauskas liepos 13 d., 14 d., 15 d. konsultuos Londone. Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731. Daktaras Tautrimas Aštrauskas rugsėjo 21 d., 22 d. konsultuos Londone, 23 d. - Piterbore.  Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731.

Injekuojami užpildai

 
Minkštųjų audinių tūrio didinimas užpildais (injekuojami užpildai) skirtas veido pilnumui, veido kontūrui atkurti ar paryškinti bei raukšlėms lyginti.
 
Procedūra
 
Procedūra atliekama konsultacijos metu specialia adata į reikiamą vietą suleidžiant pasirinkto užpildo (hialurono rūgšties, kolageno, hidroksilapatito, paties paciento riebalų ląstelių). Užpildo sudėtis lemia, kaip bus atliekama procedūra ir kiek ilgai truks pageidaujamas kosmetinis efektas. Prieš leidžiant preparatą į pasirinktą vietą, oda gali būti nuskausminama specialiu kremu, tačiau procedūra gali būti atliekama ir narkozės, kuri taikoma dėl kitos procedūros, metu. Kosmetinis efektas pasireiškia iš karto, nors kartais laikinas paburkimas gali iškreipti galutinį rezultatą. Kai kuriais atvejais geriausias kosmetinis rezultatas pasiekiamas tik praėjus tam tikram laikui (pavyzdžiui, po riebalų ląstelių ar kamieninių ląstelių suleidimo).
 
Dažniausiai užpildai leidžiami į tarpuakio raukšles, raukšles apie akis, į nosies-viršutinės lūpos raukšles, lūpas, tačiau galimos labai įvairios vietos.
 
Nepageidaujamas poveikis
 
Kaip ir kiekviena intervencija, minkštųjų audinių tūrio didinimas užpildais gali turėti nepageidaujamą poveikį, tai nedidelės mėlynės leidimo vietoje, paburkimas, paraudimas, skausmas. Kitas galimas komplikacijas ar nepageidaujamas reakcijas reikėtų aptarti su plastikos chirurgu per konsultaciją.
 
Rezultatas
 
Įprastai pacientai po kelių valandų po procedūros gali užsiimti sau įprasta fizine veikla ar grįžti į darbą. Injekuojamų užpildų poveikis yra laikinas be to jis keičiasi vykstant amžiniams veido pokyčiams. Kosmetinis efektas gali tęstis nuo kelių savaičių iki kelių metų.
 
Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti