Plastikos chirurgai - plastinės chirurgijos centras
Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
Daktaras Tautrimas Aštrauskas liepos 13 d., 14 d., 15 d. konsultuos Londone. Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731. Daktaras Tautrimas Aštrauskas rugsėjo 21 d., 22 d. konsultuos Londone, 23 d. - Piterbore.  Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731.

Plastikos chirurgai

Plastinės operacijos

Plastikos chirurgų video medžiaga


Virtualus turas po mūsų kliniką

 

Plastikos operacijų nuotraukų galerija

   
Plastikos chirurgų video medžiaga

Plačiau
   


Mūsų plastikos chirurgai ir plastinės chirurgijos centre jų atliekamos operacijos

Grožis šiuo metu yra ypač vertinamas visuomenėje ir dažniausiai būtent gražiems, savimi pasitikintiems asmenims viskas sekasi puikiai. Deja, gamta ne visus apdovanojo trokštama išvaizda, bet šiuolaikinė plastinė chirurgija ir kvalifikuotas plastikos chirurgas suteikia žmogui galimybę atrodyti taip, kaip jis nori, ir padeda sukurti harmoningai derančią visumą. Plastinės chirurgijos galimybės nėra beribės, tačiau per daug metų ši sritis stipriai patobulėjo. Pasitelkus naujausias technologijas bei dėka šios srities specialistų, yra daug galimybių pasiekti stulbinančių rezultatų ir asmuo gali įveikti jį varginančias problemas. Plastinės operacijos atliekamos tiek dėl gražesnės išvaizdos, tiek dėl sveikatos sutrikimų, siekiant išvengti patiriamo skausmo ar kitų nepatogumų, kurie yra jaučiami dėl įgimtos ar įgytos ligos, patirtos traumos, nudegimų ir pan. Estetinės operacijos pagerina žmogaus gyvenimo kokybę ir suteikia taip šiandienos pasaulyje reikalingo pasitikėjimo savimi.

Mūsų gydytojų siekis – kurti natūraliai atrodantį grožį, mūsų tikslas – padėti Jums tapti laimingiems. Svajojate apie plastinę operaciją? O gal Jums tereikia profesionalo įvertinimo, jog ir taip atrodote nepriekaištingai? Nelaukite ir nedvejokite – atvykite konsultacijai, kurioje išgirsite kvalifikuoto specialisto nuomonę ir priimsite tinkamą sprendimą. Tautrimo Aštrausko klinikoje dirba tik kvalifikuoti, patyrę gydytojai, kurie visada atsakys į Jums rūpimus klausimus, suteiks naudingų patarimų. Konsultacijų metu yra aptariami kiekvieno paciento norai ir siekiai, įvertinama žmogaus organizmo būklė. Atsižvelgdami į šiuos įvairius aspektus gydytojai pateikia individualius procedūrų pasiūlymus, sudaro gydymo planus. Visiems savo klientams galime garantuoti konfidencialumą.

Kiekvienas Tautrimo Aštrausko klinikoje dirbantis plastikos chirurgas specializuojasi tam tikroje srityje, todėl klientams galime atlikti aukščiausios kokybės įvairias veido (nosies, vokų, ausų), krūtų, rankų ir kūno kontūro korekcijos plastines operacijas, kurios padės pašalinti įgimtus ar įgytus kūno defektus. Taip pat siūlome nechirurginį raukšlių gydymą bei kitas paslaugas. Visi mūsų plastikos chirurgai puikiai išmano savo srities specifiką, priklausomai nuo kvalifikacijos dalyvauja mokslinėse, tikslinėse stažuotėse, tyrimuose, rengia mokslinius straipsnius, pranešimus, metodines priemones. Todėl žinome visas naujausias plastinės chirurgijos galimybes, o efektyviausius gydymo būdus pritaikome savo darbe.

Norint pasiekti geriausių operacijos rezultatų ir labai sumažinti komplikacijų tikimybę svarbu pasirinkti kvalifikuotą, puikiai savo darbą išmanantį plastinės chirurgijos specialistą bei jo komandą. Mūsų klinikoje dirba ne tik profesionalūs plastikos chirurgai, bet ir kitų sričių specialistai, kurie bendromis pastangomis pasirūpins, jog būtų įgyvendinti bei pateisinti visi Jūsų norai ir lūkesčiai. Tautrimo Aštrausko plastinės chirurgijos centras yra būtent ta vieta, kurioje kompetentinga gydytojų, slaugytojų ir administratorių komanda suteiks visą reikalingą informaciją apie norimą operaciją, supažindins su šiuolaikinėmis plastinės chirurgijos galimybėmis ir pateiks Jums tinkamiausių procedūrų pasiūlymus. Prieš operaciją gydytojai, slaugytojos, anesteziologai visada smulkiai paaiškina ir supažindina pacientą su būsimos operacijos eiga, pooperaciniu gijimo laikotarpiu, galimomis komplikacijomis, pateikia tolesnes rekomendacijas, atsako į rūpimus klausimus.

Draugiškas, rūpestingas personalas maloniai bendrauja ir rūpinasi kiekvienu pacientu visą gydymo laikotarpį, skiria jam daug dėmesio, atsižvelgia į pageidavimus. Manome, kad glaudus gydytojų ir klientų bendravimas leidžia pacientams ramiau laukti svarbios operacijos. Plastinės chirurgijos specialistai ir visa komanda labai stengiasi iki operacijos išsklaidyti visas paciento abejones, padeda jam nepasiduoti nepagrįstų baimių įtakai, jog išties nerimą keliantis laikotarpis, praeitų kuo jaukiau ir sklandžiau. O laikas, praleistas mūsų klinikoje, paliktų tik geriausius ir malonius prisiminimus. Tautrimo Aštrausko plastinės chirurgijos centras ir jame dirbanti darni, supratinga komanda siekia klientams suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, kuriomis galėsite džiaugtis daugelį metų.

Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti