Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
Daktaras Tautrimas Aštrauskas liepos 13 d., 14 d., 15 d. konsultuos Londone. Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731. Daktaras Tautrimas Aštrauskas rugsėjo 21 d., 22 d. konsultuos Londone, 23 d. - Piterbore.  Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731.


Ghassan Said
 
Certified Plastic & Reconstructive Surgeon
  „Tai daroma ne dėl dar vieno grožio idealo, bet asmeniškai jums – kad galėtumėt džiaugtis gražia išvaizda.“

Gydytojas Ghassan Said – brazilų plastikos chirurgas, studijavo Pietų Amerikoje, Artimuosiuose Rytuose ir Europoje. Plastikos chirurgas Libane baigė Beiruto Amerikos universitetą, o Lietuvoje – Lietuvos sveikatos mokslų universitetą. Vėliau žinomose Vilniaus universiteto ligoninėse gavo medicinos daktaro laipsnį – Plastikos ir rekonstrukcijos rezidentūros programa.

Gydytojas Ghassan Said yra dirbęs drauge su tarptautiniu mastu pripažintais plastikos chirurgais, praktikuojančiais įžymiose Brazilijos ir Europos Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos mokyklose. Chirurginės patirties įgijo atlikdamas medicinos praktiką tarptautiniu mastu pripažintame San Paulo Plastinės chirurgijos Brazilijos universitete bei Brazilijos Belém-ParáAzevedo klinikoje.

„Tikras grožis sukuriamas tada, kai mokslas susitinka su menu.“

Iš prigimties pedantiškas grožio suvokimo menininkas ir plastinės chirurgijos skulptorius, gydytojas Ghassan Said tiki, kad grožio esmė glūdi smulkmenose. Kadangi turi patirties derinti meno grožį su plastinės chirurgijos mokslu, chirurgo konsultacijos labai išsamios – kad galėtumėte suprasti savo interesus ir lūkesčius. Gydytojas Ghassan Said visose gydymo stadijose užtikrina asmeninį dėmesį ir galimybę matytis su juo, siekdamas užtikrinti optimalius rezultatus.

Po ilgų chirurginės patirties ir gyvenimo Brazilijoje, Libane ir Lietuvoje metų, nesuskaičiuojamą daugybę kartų padėjęs skirtingų valstybių, kultūrų ir kilmės pacientams, gydytojas Ghassan Said įgavo žinių, kaip skiriasi grožio suvokimas įvairiose pasaulio vietose. Kad ir kokių specifinių pageidavimų turėtumėt, galite tikėtis nuoširdaus, asmeniško rūpinimosi ir jūsų asmeninius poreikius atitinkančių rezultatų.
Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti