Grožio klinika Kaune - plastinės chirurgijos klinika - apie mus
Plastikos chirurgai Plastinės veido operacijos Plastinė chirurgija Krūtų didinimas
Naujienlaiškis
Užsisakyti / Atsisakyti
Daktaras Tautrimas Aštrauskas liepos 13 d., 14 d., 15 d. konsultuos Londone. Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731. Daktaras Tautrimas Aštrauskas rugsėjo 21 d., 22 d. konsultuos Londone, 23 d. - Piterbore.  Registracija telefonu +447774036777,  +447783533731.

Apie mus


Tautrimo Aštrausko grožio klinika Kaune – tai kompetentinga ir energinga gydytojų, slaugytojų ir administratorių komanda. Nuoširdūs patarimai, atsakingi sprendimai ir nuolatinis siekis tobulėti lemia patį geriausią rezultatą. Mūsų personalas itin didelį dėmesį skiria pacientų saugumui ir komfortui. Mūsų vizija ir pagrindinis tikslas – teikti aukščiausios kokybės ir plačiausio asortimento plastinės chirurgijos paslaugas regione. Klinikos vadovas plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Tautrimas Aštrauskas – aukščiausios kvalifikacijos specialistas, sulaukęs pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir plačiai už jos ribų. ‬
 
Gydytojas Tautrimas Aštrauskas   Tautrimo Aštrausko klinikos operacinė   Tautrimo Aštrausko klinikos kolektyvas
         

Estetinė chirurgija, poetiškai vadinama grožio chirurgija – tai patikimiausias būdas padaryti veido bruožus ir kūno formas nepriekaištingas. Vieniems tai galimybė turėti išvaizdą kaip iš mados žurnalų, kitiems – pataisyti ramiai gyventi neleidžiantį vieną ar kitą defektą. Su amžiumi atsirandantys pokyčiai, įgimtos anomalijos, patirtos traumos ar susirgimai gali tapti žmogaus išvaizdos disharmonijos priežastimi. Tai neigiamai veikia jo fizinę ir emocinę būklę, daro neigiamą įtaką žmogaus savivertei. Dėl to chirurgijos sritis, užsiimanti operacine estetinių arba funkcinių trūkumų audinių ar organų korekcija, tampa vis labiau populiari. Mūsų dienomis plastinė chirurgija sėkmingai evoliucionuoja, atliekami nauji tyrimai, atsiranda naujos technologijos ir moderni įranga. Plastinė chirurgija yra toji sritis, kurioje reikalingos gilios histologijos, morfologijos ir visų kūno sistemų fiziologijos žinios, taip pat išmanymas apie transplantologiją, implantologiją ir mikrochirurgiją. Mūsų grožio klinika gali padėti žmogui susigrąžinti patrauklumą.
 
Estetinė plastinė chirurgija atkuria sveikas kūno struktūras, siekiant pagerinti išvaizdą. Plastinės chirurgijos klinika siūlo visą eilę estetinių ir jauninamųjų operacijų veidui ir kūnui: nosies korekciją, vokų ar ausų plastiką, įvairių veido dalių korekciją, krūtų dydžio ir formų korekciją, sėdmenų, šlaunų korekciją. Tautrimo Aštrausko klinikoje atliekamos ne tik pažangios endoskopinės veido pakėlimo, krūtų didinimo per pažasties pjūvį ar kamieninių ląstelių persodinimo operacijos, bet ir sėdmenų didinimas bei veido jauninimas riebalų ląstelėmis, krūtų atkūrimas, kūno kontūro korekcija ir daugybė kitų plastinės, rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos operacijų ir procedūrų. Pagrindinis principas – pasiekti geriausius rezultatus su mažiausiais pažeidimais. Plastinė chirurgija glaudžiai susijusi su kosmetologija, mamologija, urologija, ginekologija, otolaringologija ir kitomis medicinos sritimis.
 
Kiekvienais metais žmonių, pasidariusių plastines operacijas, skaičius auga. Plastinė chirurgija nebėra prabangi priemonė išsaugoti jaunystę, ji tapo prieinama ne tik garsenybėms, bet ir eiliniams žmonėms, norintiems pakeisti ar patobulinti savo išvaizdą. Mūsų plastinės chirurgijos klinika siekia gerinti žmogaus gyvenimo kokybę, todėl gydytojas ir pacientas yra partneriai. Pacientas turi žinoti su operacija susijusius terminus, rizikas, galimas komplikacijas. Pasinaudoti plastinės chirurgo paslaugomis gali visi, ką neramina įgimti arba įvairiomis aplinkybėmis gauti išvaizdos defektai. Veido plastika gali pašalinti gilias raukšles ir pakelti tam tikras veido dalis, dėl to veidas atrodo mažiausiai dešimt metų jaunesnis, o ištobulinta operacijos metodika leidžia išsaugoti rezultatus ilgesnį laiką. Mūsų visuomenėje gražiu kūnų laikomas pasitempęs lieknas kūnas su stangria, nepriekaištingos formos krūtine, apvaliais klubais ir dailiomis šlaunimis, tačiau tokių kūno linijų dažnai būna neįmanoma pasiekti net sąžiningai sportuojant ir besilaikant dietų. Riebalai kaupiasi labiausiai matomose vietose, o krūtine nuo sporto gali tik sumažėti. Padėti gali šiuolaikinai patikimi silikoniniai implantai ir riebalų nusiurbimas, kurie padės sukurti dailius kontūrus, paliekant beveik nepastebimus randus.
Klausk gydytojo!
 
Siųsti
Išvalyti